Арыс қаласындағы сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері, шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары


Арыс қаласындағы сайлау учаскелерінің орналасқан жерлері, шекаралары және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары

(Арыс қаласы әкімінің «Арыс қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы» 02.11.2018 жылғы №10 шешімімен (Түркістан облысының әділет департаментінде 05.11.2018 жылы №4770 болып тіркелген) және Арыс қалалық мәслихатының «Арыс қаласындағы учаскелік сайлау комиссияларының мүшелерін сайлау туралы 10.01.2019 жылғы №32/224-VI шешімімен бекітілген)

Р/с

Сайлау учаскесінің нөмірі

Сайлау учаскесі орналасқан нысанның (дауыс беруге арналған үй-жай) атауы

Сайлау учаскесі орналасқан

нысанның мекен-жайы

Сайлау учаскесінің шекарасы

Сайлау комиссиясының құрамы, қай партиядан немесе қоғамдық бірлестіктен ұсынылған

Елді мекен

Көше

Үй

1

№1

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Қожанов атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

Әл-Фараби

№1

А.Абдразақов көшесіндегі №47, №49 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі №84-142, 71-125 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі №2, 4, 6 үйлер, МПС-тің №1-10 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесіндегі №35-85, 66-118 үйлер, Б.Елшінбеков көшесіндегі үйлер, А.Борықбаев көшесіндегі №1-12 үйлер, О.Байдаулетов көшесіндегі Т.Бағов және Кенбаев көшелері аралығындағы үйлер, Жеңіс, М.Бастарбеков, М.Жүсіпқожа, С.Кенбаев, Е.Шерімов,  Астана, Думан, Ә.Ержанов, Ақалтын, Т.Бағов, Арасан көшесіндегі үйлер.

Удерханов Мейрамхан Назанулы-комиссия төрағасы, «НұрОтан» партиясы

Алтынбеков Тазабек Паржанович-комиссия төрағасының орынбасары, «ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Елубаева Алтынай Келдибаевна-комиссия хатшысы, Аумақтық сайлау комиссиясы

Комиссия мүшелері:

Омарова Есенкуль Баратовна-«Ауыл» ХДПП

Садыбеков Адилхан Турсынханович-«Ақжол» ҚДП

Акбаев Нурлыбек Мактабекович- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Пазилбекова Индира Торехановна-ҚКХП

Сауытбекова Актолкын Есалиевна-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Алтаева Алия Утегеновна-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

Ермегеева Роза Шараевна- Аумақтық сайлау комиссиясы

Балгинбекова Набат Игибаевна- Бірлік

2

№2

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Арыс қаласы

М.Әуезов

№25

Т.Тәжібаев көшесіндегі №68-94 үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі №40-134, 37-99 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі №38-82, 25-69 үйлер, Ш.Құдайбердіұлы көшесіндегі №18-64, 13-37 үйлер, Мұсабек батыр көшесіндегі №15-29, 38-64 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №14-16, 19-43 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі №37-59, №60-82 үйлер, А.Борықбаев көшесіндегі №12-32 үйлер, Қ.Жұмжаев көшесіндегі №1-11 үйлер, К.Отаров көшесіндегі №13, 15, 17 үйлер, МПС-тің № 10-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер, Жастар үйі, Сапақ би көшесіндегі №1-27 үйлер.

Айлабекова Гульжаухар Сейтовна-Комиссия төрайымы, «НұрОтан» партиясы

Умарова Аманкуль Абиловна-комиссия төрайымының орынбасары,«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Асилова Айткул Бейсенкызы-комиссия хатшысы, Бірлік

Комиссия мүшелері:

Ахметов Ермек  Меирханович-«Ауыл» ХДПП,

Утеулиева Улбосын Елгондиевна-«Ақжол» ҚДП

Жусипалиева Калима Мухтаровна- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Агибаева Дархан Кудайбергеновна- ҚКХП

3

№3

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің                          «№376 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Арыс қаласы

И.Ақынбеков

№39

М.Жұмабаев көшесіндегі №1-14 үйлер, Амангелді көшесіндегі №1-34 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі №1-39 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі 36-72 үйлер, ІІ-Арыстағы МПС-тің 12 үйі, З.Тойбекова көшесіндегі №32-64 үйлер, Майлы қожа көшесіндегі №100-112 үйлер, И.Ақынбеков көшесіндегі №1-14 үйлер.

Жаксыбеков Максат Туганалиевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Турсынбаева Нагима Муталиповна комиссия төрағасының орынбасары- «ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Уалиханова Гулмира Шыналбаевна-комиссия хатшысы, Бірлік

Мауленов Әріпхан Әсілханұлы-«Ауыл» ХДПП 

Құдайберген Әкімхан Талғатұлы-«Ақжол» ҚДП

Алшынбаев Ердос Ералиевич- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Алимбеков Максат Ескермесович- ҚКХП

4

№4

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Абай атындағы жалпы орта мектеп-интернат» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Арыс қаласы

А.Байтұрсынов

№141

А.Абдразақов көшесіндегі №1-37, 2-34 үйлер, 36, 44, 45, 46 көпқабатты  үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі №133-135, 136-160 үйлер, Амангелді көшесіндегі №32-116,  41-133 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі Әл-Фараби және Қ.Дулатбаев көшелері аралығындағы үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі №8-31 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі №19-37, 42-56 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі №1-4 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі №31-55 үйлер, К.Отаров көшесіндегі №7-10 үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі №5-7 үйлер, О.Бекбауов, Абат, Парасат Ұ.Оразалиева, Егемендік көшесіндегі үйлер, Қ.Жансариев көшесіндегі №1-15, 2-18 үйлер.

Куленов Асилбек Сеилханович-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы,

Тажиева Гулжан Талгаткызы-комиссия төрағасының орынбасары ҚКХП,

Кошаханова Айнаш Амангелдиевна- комиссия хатшысы,-«Ауыл» ХДПП,

Комиссия мүшелері:

Бейдалиев Омархан Абдулиевич-«Бірлік» саяси партиясы,

Мамбеталиева  Гүлнар Жарылкасынкызы-«Ақжол» ҚДП

Таканова Гульнара Абдразаковна- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

АкилбековАлмахан Амирович-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

5

№5

Түркістан облысы білім басқармасының     «№17 колледж» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

Арыс қаласы

М.Дулатов

№97

Ергөбек, М.Дулатов көшесіндегі үйлер, Ж.Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер, З.Тойбеков көшесіндегі №18-23 үйлер, Майлы қожа көшесіндегі №34-52, 31-53 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі №26-40, 27-33 үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі №32-52, 35-57 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі №23 үй, Т.Рысқұлов көшесіндегі №27-35 үйлер, К.Отаров көшесіндегі №9-11 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі  №21-23, 28-44 үйлер, Қ.Мүсірепов көшесіндегі №8-22 үйлер.

Дилдабеков Бактыгали Сарсенбекович комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Кадырова Шолпан Исаевна-комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Балгимбекова Кунсулу Абдуалиевна- комиссия хатшысы-«Ауыл» ХДПП

Комиссия мүшелері:

Жарылқасын Нұрбол Ербосынұлы-«Бірлік» саяси партиясы

Мадиярова Нургуль Тулебаевна-«Ақжол» ҚДП

Ажиман Ербол Абужаппарұлы-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Тоқберген Қасым Әбдіқадырұлы-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

6

№6

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Арыс қаласының №2 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

О.Байдәулетов

№1

Ш.Елетов, А.Оразбаева, С.Ерубаев, Аманжар, А.Тілеубердин, Жаманқара батыр, Ш.Кенжеханов, Саяжай, О.Байдаулетов, М.Назаров, Сапарбай болыс көшелеріндегі үйлер, Төле би көшесіндегі Д.Қонаев даңғылы және О.Байдаулетов көшесі аралығындағы үйлер, Алатау батыр мөлтек ауданындағы үйлер, Қ.Жансариев көшесіндегі              №17-33 үйлер.

Бектурганова Назифа Ермановна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Жарылкапов Исабек комиссия төрайымының орынбасары -«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

 Ибатова Курманкуль Мусабековна комиссия хатшысы-«Ауыл» ХДПП

Комиссия мүшелері:

Айтбай Жұлдызай Сапарбайқызы-«Бірлік» саяси партиясы

Аширбекова Айман Темирхановна-«Ақжол» ҚДП

Ережепов Бакыт Каскирбекович- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Садыбеков Бауыржан Каскырбекович-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Асанова Роза Асилхановна- ҚКХП

Алиакбарова Гульжан Усеновна-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

Байтенова Индира Егенбердиевана- Аумақтық сайлау комиссиясы

Ахметова Жанар Ескермесовна- Аумақтық сайлау комиссиясы.

7

№7

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ә.Жангелдин атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

А.Салықбаев

№33

Ж.Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер, Г.Ибрагимов, Ш.Қалдаяқов көшесіндегі үйлер, З.Тойбекова көшесіндегі №1-15 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі №10-23 үйлер, Т.Тәжібаев көшесіндегі №27-31 үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі №12-22 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі №13-32 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі №1-22 үйлер, К.Отаров көшесіндегі №25 үй, Қ.Мүсірепов көшесіндегі №2 үй, Майлы қожа көшесіндегі №15-30 үйлер.

Жунисова Рахима Мелдехановна -комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Батырбекова Жибек Тилеухановна комиссия төрайымының орынбасары-ҚКХП, Жаксыбаева Майра Муратовна- комиссия хатшысы-«Ауыл» ХДПП

Комиссия мүшелері:

Омаров  Муса  Абубакирович-«Бірлік» саяси партиясы

Шотабаева Айнур Турсынбаевна-«Ақжол» ҚДП

Сыздыкова Майра  Адылхановна- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы,

Бекмурзаева Айнур Данияровна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

8

№8

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Әуезов атындағы орта мектеп гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

А.Салықбаев

№23

Төле би көшесіндегі №1-201, 2-96 үйлер, Ә.Салықбаев көшесіндегі үйлер, Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі №11, 61, 78, 80, үйлер, Н.Мырзашев көшесіндегі №1-6 үйлер, Т.Орынбаев көшесіндегі №1-22 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі №1-13, 2-12 үйлер, Қ.Мүсірепов көшесіндегі №1-2 үйлер, Ә.Ақмұрзаев көшесіндегі №47, 54, 56 үйлер, Қ.Дулатбаев көшесіндегі №4, 5, 6, 8 үйлер.

Аубакирова Ляззат Турсынбековна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Балкибекова Гулмира Конысбековна комиссия төрайымының орынбасары- ҚКХП

Абиева Сауле Жасузаковна- комиссия хатшысы-«Ауыл» ХДПП

Комиссия мүшелері:

Кульбаева Раушан Кауасовна-«Бірлік» саяси партиясы

Шерниязов Малик Умбетович-«Ақжол» ҚДП Джанабаев Нурлан Нариманович- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Шекербекова Толкын Абдазимовна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

9

№9

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің                               «№8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптарының оқу корпусы

Арыс қаласы

Әділбек би

№1

Қазыбек би көшесінің жұп жағындағы үйлер, Әйтеке би көшесіндегі №2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167 үйлер, Әділбек би, Жаппарқұлов, С.Байжанов, М.Битөреев, И.Тайманұлы көшелеріндегі үйлер, Т.Арынбаев көшесіндегі №7-20 үйлер, Ә.Ақмұрзаев көшесіндегі №1-37 үйлер.

 

Ранджибари Хусен Хасанович- комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Маханов Нурлан Мнуарович- комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Курманкулова Шолпан Шагирбаевна-комиссия хатшысы, -«Бірлік» саяси партиясы,

Комиссия мүшелері:

Кабылбекова Элмира Елтаевна-«Ауыл» ХДПП

Елтай Сәбира Пернебекқызы-«Ақжол» ҚДП Байжанысов Аскат Ергенович-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Жаңбырбай Мұхан Кенжебайұлы-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

10

№10

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің                               «№8 В.Комаров атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

Әділбек би

№1

Әйтеке би көшесіндегі №1-175 үйлер, МПС Арыс-I  көшесіндегі №1-233 үйлер, Қалау Датқа мөлтек ауданындағы үйлер.

Байков Расиль Ахметзияевич комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Култеков Досымхан Орынбасарович- комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Касимова Айгул Султанхановна-комиссия хатшысы,-«Бірлік» саяси партиясы,

Комиссия мүшелері:

Бимурзаев Досымбек Турабаевич-«Ауыл» ХДПП

Пармышова Айгул Турсынбековна-«Ақжол» ҚДП

Нуркешов Серик- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы,

Бадаев Сакен Онгарбаевич-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»,

11

№11

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің                               «№1 Е.Молдабаев атындағы  жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

А.Ешназаров

№49А.

Ә.Мадалиев, А.Ешназаров, Ш.Егембердиев, М.Досқараев, Әужан болыс Әшірұлы, Қазақстан, Т.Исмайлов көшелеріндегі, Оңтүстік мөлтек ауданындағы үйлер.

 

Әшім Сәбит Нысанұлы комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Кымбатов Нурман Султанович - комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Смайлов Биржан Тулебекович - комиссия хатшысы,-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»,

 Комиссия мүшелері:

Турсынбаев Муратхан Бахдиллаевич-«Ауыл» ХДПП

Алимбеков Сапарбай Борибаевич-«Ақжол» ҚДП

Акимова Жанар Оспановна-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Исмаилова Назым Оразбаевна-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

Даберова Ақерке Тастанбекқызы-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Құрманасұлы Фазылхан-«Бірлік» саяси партиясы,

12

№12

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің  «Балдырған» бөбекжай-балабақшасы»МКҚК,

Арыс қаласы

Ө.Жәнібеков

№1Б

Б.Онтаев, К,Омаров, Қабылсай, Н.Исмаилов, Ә.Балғынбеков, Ө.Жәнібеков, С.Юсупов, Б.Саттарханов, Ә.Жұмағұлов, Е.Ахметов көшелеріндегі үйлер,  Т.Арынбаев көшесіндегі №1-6 үйлер.

Умбетбаева Жанар  Онгарбаевна-комиссия  төрайымы, НұрОтан» партиясы

Тажибаева Салтанат  Бердимуратовна комиссия төрайымының орынбасары-ҚКХП, Мауленова Жанар   Мауленовна-комиссия хатшысы ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

Комиссия мүшелері:

Кантуреева Арайлым  Амирхановна-«Ауыл» ХДПП  

Оңғарбай Асылжан Мұратұлы -«Ақжол» ҚДП

Өтебай Мустафа Құрманқазыұлы- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Баймурзаева Жамила Сергазиевна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

 Бегалиева Жазира Жаксыбековна-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Рысбаев Кайрат Ергешбаевич-«Бірлік» саяси партиясы

13

№13

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің             «С.Сейфуллин атындағы жалпы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

Ж.Әсілбеков

№4

Ж.Әсілбеков, Б.Отарбеков, М.Мақатаев, К.Байсейітова, Шпал зауыты, М.Исламқұлов көшелеріндегі, Отырар, Талдықұдық мөлтек ауданындағы үйлер.

 

Бейсембаева  Кулдархан Алдешовна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы Джолдыбеков Азамат Джаксылыкович комиссия төрайымының орынбасары-ҚКХП Алтынбекова Райхан Сундетовна - комиссия хатшысы,- Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Мухашов Бахтияр Тастыбаевич-«Ауыл» ХДПП

Әлдеш Ерлан Ерікәліұлы-«Ақжол» ҚДП Абдразахова Нагима Кулшынбековна- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы Даулбаева Гульмарал Абжаппаровна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

14

№14

«Astana Railway Services» ЖШС-гі «Арыс вагон жөндеу депосы» филиалы

Арыс қаласы

Ш.Зілғараев

№1

Достық, Ө.Азизаев, Б.Шойтасов, К.Дербісбеков, Ө.Сарбасов, Шаттық, Ынтымақ, Бірлік, Д.Нұрпейісова, Н.Ілиясов, Шапағат, Теміржолшы, Ш.Зілғараев көшесіндегі үйлер. Сырдария елді мекеніндегі Ы.Алтынсарин көшесіндегі үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі №1-21, 2-20, Ж.Аймауытов көшесіндегі №1-19,2-20, Ш.Құдайберді көшесіндегі №1-23, 2-26, Ш.Уалиханов көшесіндегі №1-33, 2-32, Ә.Жангелдин көшесіндегі №1-37, 2-36, А.Байтұрсынов көшесіндегі №1-15, 2-16 үйлер.

Аскаров Талгат Жүсипулы-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Егизбаев Ержан Битанович комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Ибрагимова Жазира Ертаевна-комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Абилдаев  Мейрхан Жарылкасынович-«Ауыл» ХДПП

Мустафаева Кенжекүль Музапбаровна-«Ақжол» ҚДП

Мустафаев Кайрат Сейдигапбарович- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы, Жалгасова Гульдана Сайлаубекқызы-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Алтынбеков Ержан Оразбаевич-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Баяш Гүлмира Әскербекқызы-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

15

№15

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің                         «№372 бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

П.Арапов

№1

П.Арапов, Б.Момышұлы, Алматы, А.Құнанбаев, Ш.Уалиханов, Ақдала, М.Оңғарбеков, Ж.Жабаев, А.Тоқмағамбетов, К.Садықов, Қ.Қаназаров, Т.Маметов, А.Қожанов, Ә.Момынов, Е.Орманов, Ғ.Мұстафин көшелеріндегі, Бейбітшілік орамындағы, Наурыз мөлтек ауданындағы үйлер.

Есилбекова  Тажигул  Сейтжаппаровна комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Казбеков  Алибек Коспаевич комиссия төрайымының орынбасары-«Бірлік» саяси партиясы

Кежебекова  Акжаркын  Куралбековна-ҚКХП,

Комиссия мүшелері:

Алимжанова  Жанар Жусипалиевна-«Ауыл» ХДПП

Турегельдиева  Кумисай  Нурпашовна-«Ақжол» ҚДП

Исакова  Роза Уразовна-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Шахапова  Мадина Анасовна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Сарсенбаева Лаззат Аманбаевна-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Батырхан  Қуаныш  Құрманханұлы-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

16

№16

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «И.Журба атындағы негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Арыс қаласы

Көктем-2 мөлтек ауданы №1 көшесі

№2

Көктем, Көктем-2 мөлтек ауданындағы  үйлер, әскери гарнизон аумағындағы үйлер.

 

Жүніс Әбдісаттар Сағатұлы -комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Саметова Тамара Турдыкуловна комиссия төрағасының орынбасары-«Бірлік» саяси партиясы

Сапарова Улжалгас Кользаковна комиссия хатшысы-ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Оспанова Гулжанар Ермекбаевна-«Ауыл» ХДПП

Байдабекова Тұрғанай Сапарбекқызы-«Ақжол» ҚДП

Ибраймова Айгул Маккамкызы-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы, Тасыбек Гулшат Абдіраймқызы-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

17

№17

Ақдала ауылдық округі, Онтам елді мекені, Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «МТФ шағын жинақты бастауыш мектебі» КММ,

Ақдала ауыл округі, Онтам ауылы

Беткей

№23

Тараз мөлтек ауданы мен Онтам елді мекеніндегі үйлер.

 

Адилбекова Зульфия Үсенбековна -комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Юнисов Асылбек Суботаевич орынбасары комиссия төрайымының орынбасары-«Бірлік» саяси партиясы

Тасполат Таңшолпан Нұрболатқызы- комиссия хатшысы--ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Исахов Сабит Сеиткаримович-Аумақтық сайлау комиссиясы

Токкулов Нурбол Сарыбайович-«Ақжол» ҚДП

18

№18

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Адамбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Қожатоғай ауылдық округі, Сырдария ауылы,

С.Сейфуллин

№1Б

Сырдария елді мекеніндегі Б.Шүкірбеков көшесіндегі №1-41, 2-42, Т.Бигелдинов көшесіндегі №1-15, 2-16, К.Бекжанұлы көшесіндегі №1-23, 2-24, С.Әлімбетов көшесіндегі №1-55, 2-56, М.Маметова көшесіндегі №1-21, 2-20, Қ.Шпекұлы көшесіндегі  №1-47, 2-48, Жібек жолы көшесіндегі №1-9, 2-10, Маханбеткерім көшесіндегі №1-19, 2-18, Т.Рыскұлов көшесіндегі №23-61, 22-60, Ж.Аймауытов көшесіндегі №21-53, 22-52, Т.Аубакиров көшесіндегі №13-45, 12-44, Н.Ақылбеков көшесіндегі №1-31, 2-32, Тараз көшесіндегі №1-33, 2-34, Абай көшесіндегі №1-3, 2-14, Қажымұхан көшесіндегі №1-27, 2-28, С.Сейфуллин көшесіндегі №1-53, 2-54, А.Кұлжабаев көшесіндегі №1-39, 2-40, А.Байтұрсынов көшесіндегі №17-53, 18-52 үйлер.

Дауренбеков Серикбек Абдуллаевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы Изтлеуов Галым Тулегенович комиссия төрағасының орынбасары-«Бірлік» саяси партиясы

Валиханов Акимхан Ералиевич-комиссия хатшысы-ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Назаров Нурбахыт Токтарович-«Ауыл» ХДПП

Қолдасова Айгүл Ұласбекқызы-«Ақжол» ҚДП

Мамбетова Карлыгаш Асановна- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы Исабаева Ажар Шенгельбаевна-ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы» Карибозова Даряш Тилешовна-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Таутанова Саулекуль Темирбековна-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

19

№19

Арыс қаласының Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «А.Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Қожатоғай ауылдық округі, Шөгірлі ауылы

Ә.Салықбаев

№22

Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.

 

Кушкарбеков Ералы Рахматуллаевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы, Шыңғыс   Нұрдаулет

Сырлыбекұлы комиссия төрағасының орынбасары-«Ауыл» ХДПП

Акилбеков Нурлан Куандыкович - комиссия хатшысы- ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Баймуратова Бибробия Кучкарбаевна-«Бірлік» саяси партиясы

Шамшідінов Шохан Жұбатұлы-«Ақжол» ҚДП

20

№20

Арыс қаласының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ауылдық клубы

Монтайтас ауылдық округі, Монтайтас ауылы

Б.Онтаев

 

№6

Монтайтас, Қожатоғай елді мекендеріндегі үйлер.

Адамбеков Нуржан Амирсейтович-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Мамбетов Нурлан Бастарбекович комиссия төрағасының орынбасары-«SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіптік одағы»

Арыстанов Нургали Балабекович-комиссия хатшысы- ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Кошкаров Сералы Кудайбергенович-Аумақтық сайлау комиссиясы

Жанбатырова Бакыткул Орынбасаровна-«Ақжол» ҚДП

 Нұрымбет Нұралы Узбасарұлы- Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы Сыздық Айсара Асатуллақызы-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Шөпшекбаева Гулмира Дүйсенқызы-«Бірлік» саяси партиясы

Сирнебай Биржан Амангелдиулы-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

21

№21

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «А.Тілеубердин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Монтайтас ауылдық округі, Шағыр ауылы

Жайлау

 

№49А.

Шағыр, Тоғансай елді мекендеріндегі үйлер.

 

Мажинбеков Махсат Аралбаевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Әбілхан Нұрғали Бөрібайұлы комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Орынбасаров Дуйсенхан Тешебаевич- комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Санаев Әбілқасын Сапарұлы-«Ауыл» ХДПП Сугирбаев Амирхан Рахымбердиевич-«Ақжол» ҚДП

22

№22

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қабылсай  жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы

Қазақстан

 

№43

Қабылсай, Ақтас, Бақырша, №42 разъезд елді мекендеріндегі үйлер.

 

Жузжанов Шаттык Спартакович-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Садыбеков Омарбек Сапиевич комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Базарбаева Әлия Жақсыбекқызы - комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Әбуова Күлшат Нұрланқызы -«Ауыл» ХДПП  Алжанова Раушан Рашидовна -«Ақжол» ҚДП

23

№23

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «С.Ерубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Ақдала ауылдық округі, Ақдала ауылы

Ә.Салықбаев

 

№22

Ақдала, П.Арапов, Ақын-Жақып, Тақыркөл, Тоғайлы елді мекендеріндегі үйлер.

 

Байсов Кайрат Ибрагимович-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Тулекбаев Нургазы Аширбаевич-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы Мауленова Назгүл Әбілқайырқызы комиссия хатшысы-«Ауыл» ХДПП

Комиссия мүшелері:

Байсеитов Куаныш Мусаевич-Аумақтық сайлау комиссиясы

Калымбетов Бакыт Шегебаевич-«Бірлік» саяси партиясы

Досбаева Гульмайра Еркинбековна-«Ақжол» ҚДП

Абжанов Абдумурат Маматкулович-ҚКХП

Имашова Майра Кошкарбаевна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

Абдраев Кенжебек Жүнисович-«ОҚО ММ, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің  салалық кәсіподағы»

24

№24

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Ж.Ташенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Дермене ауылдық округі, Дермене ауылы

Өркенді

 

№3

Дермене елді мекеніндегі үйлер

Айменова Саулеш Калибековна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Альфеттаев Ерсін Аманович комиссия төрайымының орынбасары-ҚКХП Миркибаева Розагул Кулбаевна-комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы,   

Комиссия мүшелері:

Мұханова Жұлдыз Серікқызы-«Ауыл» ХДПП

Султанбекова Алия Тамабаевна-«Ақжол» ҚДП

25

№25

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Дермене ауылдық округі, Қаражантақ ауылы

Аламан

 

№11А.

Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.

 

Баскарова Бибажар Тухтабаевна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Тойлыбаев Багдат Мырзакулович комиссия төрайымының орынбасары-«Ақжол» ҚДП

Салық Ерсұлтан Нышанәліұлы комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы,  

Комиссия мүшелері:

Шухбутов Оскенбай Оразалиевич-ҚКХП, Тойлыбаев Даулет Абдикулович-«Ауыл» ХДПП

26

№26

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Қаражантақ жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Дермене ауылдық округі, Саналы ауылы

Ақниет

 

№9

Саналы, Екпінді елді мекендеріндегі үйлер.

 

Саугабаева Зауре Байзаховна-комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Муханов Арзыбек Талжанович-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы,  комиссия төрағасының орынбасары- Джумабаева Самал Кожагелдиевна-комиссия хатшысы- ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Нуралиев Бердали-«Ауыл» ХДПП

Атажанова Нуржамал Мадиевна-«Бірлік» саяси партиясы

Усенова Манзура Абдуллаевна -Ақжол» ҚДП Есмаханов Серикбол Калидинович-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

27

№27

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Теміржолшы» шағын жинақты бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы

Асар

 

№5

Теміржолшы, №40 разъезд, Орманды елді мекендеріндегі үйлер.

 

Жунисова Кулаш Жарылкаповна -комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Жуманова Палжаухар Оспановна комиссия төрайымының орынбасары-«Бірлік» саяси партиясы

Есенкулова Багила Абжаловна комиссия хатшысы - ҚКХП

Комиссия мүшелері:

Хайрулина Гулмира Бауыржановна-«Ауыл» ХДПП

Сейдуалиева Хадиша Мауленовна-«Ақжол» ҚДП

28

№28

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Шаханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм ауылы

Тұрғанбайұлы

 

№32

Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.

 

Абилова Динара Каскарбеккызы -комиссия төрайымы, НұрОтан» партиясы

Есимханов Сарсембек Ашимович комиссия төрайымының орынбасары - Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы

Кожабаева Балмира Муратбековна- комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы,  

Комиссия мүшелері:

Мусаев Марат Орынбасарович-«Ауыл» ХДПП

Сейдахметов Берик Жолдасбекович -Ақжол» ҚДП

Исмайлов Жаксыбай Сайлауович Джанабаев Нурлан Нариманович-ҚКХП

Полатов Келдибек Муслимбекович-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

29

№29

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Маметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Байырқұм ауылдық округі, Көкжиде ауылы

М.Мәметова

 

№22

Көкжиде, Жосалы елді мекендеріндегі үйлер.

Оналбаев Галымжан Кожантаевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Оразалиев Мухтар Паржанович комиссия төрағасының орынбасары-ҚКХП

Аманов Мамахан Козбакович  комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Амирешов Шынгыс Дайрашович-«Ауыл» ХДПП

Казбеков Аширбек Самалатович-«Ақжол» ҚДП

30

№30

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Аққала жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Жиделі ауылдық округі, Аққала ауылы,

Р.Сарсенов

№12

Аққала елді мекеніндегі үйлер.

Мауленов Ердаулет Еркекулович-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Салимбаев Тулебек Уралаевич комиссия төрағасының орынбасары-«Ақжол» ҚДП Сарсенов Аскар Рсалиевич  комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Егембердиев Тажибай Зулпуханович-«Ауыл» ХДПП 

Умбетбаев Шанияр Смадиярович- ҚКХП 

31

№31

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Жиделі ауылдық округі, Жиделі ауылы

Амангелді

 

№8

Жиделі елді мекеніндегі үйлер.

Оразбеков Максат Каратаевич-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Сарсенов Ерлан Амангельдиевич комиссия төрағасының орынбасары-«Ақжол» ҚДП Сазанов Айдос Жанибекович-комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы

Комиссия мүшелері:

Койлиева Улбосын Уалихановна-«Ауыл» ХДПП

Арынбаева Элмира Нуржановна-ҚКХП  Серикпаев Досбол Иманалиевич Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы, Салибеков Нысан Мырзаханович-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»

32

№32

Түркістан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Арыс аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының «Қожатоғай» дәрігерлік амбулаториясының «Бұлақ» медициналық тірегі

Қожатоғай ауылдық округі, Бұлақ ауылы

-

-

Дарбаза, Бұлақ елді мекендеріндегі үйлер.

Байбахов Нұрлан Пернеханұлы-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Жұман Шекерхан Қожамұратұлы комиссия төрағасының орынбасары-«Ақжол» ҚДП Жамал Қасымбек Асқарұлы комиссия хатшысы-«Бірлік» саяси партиясы   

Комиссия мүшелері:

Каукешов Куатхан Агзамович-«Ауыл» ХДПП

 Налибаев Биржан Хазретович-ҚКХП

 

33

№33

Арыс қаласының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «М.Маметова атындағы шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі,

Қожатоғай ауылдық округі, Байтоғай ауылы,

Байтогай

№1

Байтоғай елді мекеніндегі үйлер.

 

 

Алтынбек Айтбек Арынбекұлы-комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Ергешов Мырзабек Нұрланұлы комиссия төрағасының орынбасары-«Ақжол» ҚДП Алшоразов Бакдаулет Сайлауович-комиссия хатшысы -«Бірлік» саяси партиясы,  

Комиссия мүшелері:

Алимжанов Галымжан Баратханович-«Ауыл» ХДПП

Әжен Әділхан Құттыбайұлы-ҚКХП

34

№34

Арыс қаласының «Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ауылдық Мәдениет үйі

Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай ауылы

Майлықожа

 

№13

Қожатоғай елді мекеніндегі үйлер.

Карынтаев Жамалхан Келесханұлы комиссия төрағасы, НұрОтан» партиясы

Жумабеков Адил Куанышбекович комиссия төрағасының орынбасары-«Ақжол» ҚДП Талипов Сагынбек Рустемович-комиссия хатшысы -«Бірлік» саяси партиясы  

Комиссия мүшелері:

Бухаров Мақсат Әбдірәсілұлы-«Ауыл» ХДПП Елшибаев Нуржан Жарасович–ҚКХП Утегенов Бекназар Жарасович-Қазақстандық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы Айдагараева Карашаш Канкожаевна-«ҚР жергілікті соғыс және Ауғанстан ардагерлері одағы»


 

ЖАРИЯЛАНҒАНЫ: 
17.04.2019-12:00:00