АРЫС ҚАЛАСЫНЫҢ ӘКІМІНІҢ ЕСЕПТІ КЕЗДЕСУ КЕСТЕСІ


2 ФОРМА

Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылы 5 ақпандағы  «Орталық мемлекеттік органдарының басшылары, әкімдер, ұлттық жоғары оқу орындарының ректорлары халықпен есептік кездесулер өткізу туралы» №190 Жарлығына сәйкес ауыл округі әкімдерінің тұрғындар алдындағы есеп беру кестесі

Қ/с

Елді мекен атауы

Ауылдық округінің әкімі

Күні, уақыты

Өткізілетін орны

 

Жауапты қала әкімінің орынбасары

1

Онтам е/м

Тәженов Ағатай Әбілұлы

15.01.2019 ж. сағ. 10.00

Онтам ауылы, МТФ бастауыш мектебі

С.Дәрібай

2

 П.Арапов е/м

15.01.2019 ж. сағ. 12.00

П.Арапов ауылы, Еңбекші бастауыш мектебі

С.Дәрібай

3

Ақдала е/м

15.01.2019 ж. сағ. 14.00

Ақдала ауылы, С.Ерубаев мектебі

С.Дәрібай

4

40 разъезд

Асилбеков Бауыржан Жанатович ауыл әкімінің м.у.а 

16.01.2019 ж. сағ. 10.00

40 разъезд ауылы

С.Дәрібай

5

Орманшы е/м

16.01.2019 ж. сағ. 11.00

Орманшы ауылы, Лесхоз бастауыш мектебі

С.Дәрібай

6

Теміржолшы е/м

16.01.2019 ж. сағ. 12.00

Теміржолшы ауылы,Теміржолшы бастауыш мектебі

С.Дәрібай

7

Дермене е/м

16.01.2019 ж. сағ. 15.00

Дермене ауылы, Ж.Ташенов  мектебі

С.Дәрібай

8

Қаражантақ е/м

17.01.2019 ж. сағ. 10.00

Қаражантақ ауылы, Б.Кенжебаев мектебі

С.Дәрібай

9

Саналы е/м

17.01.2019 ж. сағ. 12.00

Саналы ауылы, Қаражантақ мектебі

С.Дәрібай

10

Қызыл көпір е/м

17.01.2019 ж. сағ. 16.00

Қызыл көпір ауылы, ауылдық кітапхана

С.Дәрібай

11

Сырдария е/м

Елшібаев Зәкірқожа Үсенұлы

15.01.2019 ж. сағ. 10.00

Сырдария ауылы, С.Адамбеков мектебі

Е.Ақтаев

12

Шөгірлі е/м

15.01.2019 ж. сағ. 12.00

Шөгірлі ауылы, А.Макаренко мектебі

Е.Ақтаев

13

Байтоғай е/м

15.01.2019 ж. сағ. 15.00

Байтоғай ауылы, М.Мәметова мектебі

Е.Ақтаев

14

Дарбаза е/м

16.01.2019 ж. сағ. 10.00

Дарбаза ауылы, медициналық тірек

Е.Ақтаев

15

Бұлақ е/м

16.01.2019 ж. сағ. 12.00

Бұлақ ауылы, медициналық тірек

Е.Ақтаев

16

Қожатоғай е/м

16.01.2019 ж. сағ. 15.00

Қожатоғай ауылы, ауылдық клуб

Е.Ақтаев

17

Монтайтас е/м

Байекеев Тоқберген Тәліпханұлы

17.01.2019 ж. сағ. 10.00

Монтайтас ауылы, Б.Онтаев мектебі

Р.Айтбаев

18

Қожатоғай е/м

17.01.2019 ж. сағ. 12.00

Қожатоғай ауылы, Монтайтас мектебі

Р.Айтбаев

19

Шағыр е/м

17.01.2019 ж. сағ. 15.00

Шағыр ауылы, А.Тілеубердин мектебі

Р.Айтбаев

20

Тоғансай е/м

17.01.2019 ж. сағ. 17.00

Тоғансай ауылы, Тоғансай бастауыш мектебі

Р.Айтбаев

21

Ақтас е/м

18.01.2019 ж. сағ. 10.00

 

Ақтас ауылы, Ақтас бастауыш мектебі

Р.Айтбаев

22

Бақырша е/м

18.01.2019 ж. сағ. 12.00

Бақырша ауылы, Бақырша бастауыш мектебі

Р.Айтбаев

23

Қабылсай е/м

18.01.2019 ж. сағ. 15.00

Қабылсай ауылы, Қабылсай мектебі

Р.Айтбаев

24

42 разъезд

18.01.2019 ж. сағ. 17.00

42 разъезд ауылы, медициналық тірек

Р.Айтбаев

25

Жиделі е/м

Жұмабеков Аманғали Маханұлы

18.01.2019 ж. сағ. 10.00

Жиделі ауылы,    Жиделі  мектебі

С.Дәрібай

26

Аққала е/м

18.01.2019 ж. сағ. 12.00

Аққала ауылы,      Аққала мектебі

С.Дәрібай

27

Байырқұм е/м

Әлетбаев Мұрат Көпжасарұлы

18.01.2019 ж. сағ. 14.30

Байырқұм ауылы, М.Шаханов  мектебі

С.Дәрібай

28

Көкжиде е/м

18.01.2019 ж. сағ. 16.00

Көкжиде ауылы, М.Мәметова мектебі

С.Дәрібай

29

Жосалы е/м

18.01.2019 ж. сағ. 17.00

 

Жосалы ауылы, Жосалы мектебі

С.Дәрібай


 

 

 

 

 

 

 

РАЗМЕЩЕНО: 
17.01.2017-12:00:00
ОБНОВЛЕНО: 
20.12.2018-12:00:00